Huawei Watch FIT4 Pro, 3D Fluorelastomer Black Strap, Titanium Body, Seiya-B29
- TootjadHuawei
- Mudel: 55020EYK
- Saadavus: 5
-
278€
Huawei Watch FIT4 Pro, 3D Fluorelastomer Black Strap, Titanium Body, Seiya-B29
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Muud funktsioonid | Material: Fluoroelastomer, Woven |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4425 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Huawei |
| Producer product name | Watch FIT4 Pro |
| Pulsimonitor | Yes |
| Screen size | 1.82 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote tüüp | Smart watch |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | Black |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: huawei watch fit4 pro, 3d fluorelastomer black strap, titanium body, seiya-b29, 55020eyk, huawei, nutikellad


